KELLO VEGA SAARNI Saarni 164€
Hinta: alv 0% | 25.5%
164€ / KPL
164€ / KPL
-
+
Kello budjettiin mukautuvaan hintaan 164,00 €
Kauneutta ja ikiaikaista viisautta. Aarni Vega kietoo yhteen upealla tavalla suomalaisen saarnen ja hennon ruusukultaisen taustan. Kellon sydämenä toimii tarkka ja laadukas sveitsiläinen Ronda-koneisto.Aarni Vega toimitetaan tyylikkäässä lahjakotelossa, arvolleen sopivasti.
• Suomalainen saarni
• 316L ruostumaton teräs
• Sveitsiläinen Ronda 1062 kvartsi
• Vesitiiviys 5 ATM
• Halkaisija 38 mm
• Paksuus 7 mm
• Rannekkeen leveys 18 mm
• Säädettävissä sopivaksi 14-21 cm ranteeseen mukana tulevilla työkaluilla
• Ruusukultainen kellotaulu
• Safiiripinnoitettu mineraalilasi
• Huomioithan, että puun kuviointi ja sävy ovat yksilöllisiä kaikissa tuotteissa
• Suunnittelu Helsinki, Suomi
• Kokoonpano Shenzhen, Kiina
• 3 vuoden takuu
Pakkauksessa:
Laatikossa:
Värit ja Koot
Tekniset tiedot
Painatukset
Arvostele tuote
Pyydä tarjous painatuksesta tuotteseen KELLO VEGA SAARNI Saarni
Tee tuotteistasi ainutlaatuisia omalla logolla tai viestillä! Tarjoamme laadukkaita painatusratkaisuja – esimerkiksi silkkipainatuksen, sublimoinnin, brodeerauksen, laserkaiverruksen ja digipainatuksen – aina tuotteen materiaalin ja käyttötarkoituksen mukaan. Täytä alla oleva lomake ja pyydä tarjous jo tänään, niin kerromme sinulle parhaat vaihtoehdot juuri tähän tuotteeseen.
Samankaltaisia kelloja ja liikelahjoja
-
ATHOS REPPU Black
Hinta 300€ / KPLAthos -reppu yhdistää suomalaisen hirvennahan pehmeyden ja Cordura-kankaan kestävyyden moderniksi kokonaisuudeksi. Ulkokuori on pidetty kompaktina ja minimalistisena, mutta sisältä reppu on todellinen tilaihme. 16 litran vetoisuus riittää mainiosti niin työpäiviin, vapaa-ajalle kuin ...Tilaustuote
-
+



